Як правильно вибрати вітаміни для волосся, шкіри, нігтів?

Як правильно вибрати вітаміни для волосся, шкіри, нігтів?

Яка жінка не мріє про здорову шкіру, ідеальне волосся і доглянуті нігті? У гонитві за красою та молодістю всі засоби хороші. Тому сьогодні все більше жінок доповнює свій раціон харчування різноманітними вітамінами та БАДами. На щастя, тепер всі необхідні вітаміни і мінерали можна отримати, приймаючи комплекс вітамін . Що ж має бути у складі тієї самої диво-капсули для краси та здоров’я шкіри, волосся та нігтів?


Які вітаміни потрібні?

Одним із важливих компонентів здоров’я є вітаміни та мінерали, їх достатня кількість в організмі. У разі дефіциту навіть одного з елементів організм може дати збій і насамперед це проявляється погіршенням здоров’я волосся, шкіри та нігтів. Приймаючи БАДи або вітаміни для краси та здоров’я, важливо, щоб у складі інгредієнтів, що діють, були наступні речовини:

  • вітамін А (або ретинол). Завдяки великій кількості антиоксидантів ретинол сприяє покращенню імунної системи та підтримці молодості шкіри. Також вітамін А зменшує виділення себуму та ламкість волосся. Для волосся ретинол вкрай необхідний. Він пригнічує діяльність грибків та запобігає розшаровуванню нігтів;
  • токоферол (або вітамін Е). Прямим призначенням цієї речовини є підтримка репродуктивних функцій жінки. Вітамін Е необхідний підтримки волосяних фолікулів і запобігання випадання волосся. Для підтримки молодості та здоров’я шкіри цей вітамін також необхідний. Через його нестачу шкіра починає лущитись і з’являється почуття стягнутості. Так, вітамін Е є завсідником косметичних продуктів для сухої шкіри;
  • вітамін С чи аскорбінова кислота сприяє зміцненню як імунітету, а й волосся і нігтів. Достатня кількість вітаміну З необхідне прискорення процесів регенерації клітин, і навіть активізації кровотоку;
  • вітамін D. У міжсезоння і в холодну пору року нестача цього вітаміну відчувається набагато сильніше. Вітамін D виробляється в організмі при отриманні достатньої кількості сонячних променів. При його дефіциті погіршується стан нігтів (ламкість і розшарування) та волосся (кінчики стають посіченими та виснаженими);
  • вітаміни групи В. Кожна речовина, що належить до цієї групи, має своє конкретне призначення. Так, наприклад, вітаміни В2 та В5 відповідають за стан шкіри. Якщо організму цих речовин достатньо, то клітинне оновлення відбувається швидше, волосся менше січеться, а шкіра має здоровий вигляд. Найкращим вітаміном цієї групи вважається вітамін В7 (біотин). Саме він відповідає за здоров’я волосся, зміцнюючи та насичуючи волосся всім необхідним.
ЧИТАЮТ ТАКЖЕ  По сообщениям, непальские чиновники могут требовать от альпинистов, надеющихся взобраться на гору Эверест, чтобы доказать свою физическую форму, после года, когда на горе погибло не менее 11 человек.

Також вітаміни для волосся, шкіри, нігтів найчастіше мають у складі цинк, колаген та кератин. Вони є незамінними речовинами підтримки здоров’я шкіри. Наявність у складі гіалуронової кислоти лише посилить дію вітамінів. Гіалуронова кислота тісно пов’язана з колагеном, еластином – білками, що становлять основу сполучної тканини.


Як обрати?


Вирішивши купити вітамінний комплекс, дотримуйтесь нескладних рекомендацій, щоб отримати максимум користі від прийому. Насамперед вивчіть склад комплексу. До його складу обов’язково повинні входити не тільки вітаміни, але й мікроелементи: кальцій, цинк, магній і т.д. Віддавайте перевагу вітамінним комплексам, у складі яких міститься велика кількість природних компонентів. 

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Перейти к верхней панели